Baer (Борис Яворский) (etherealstation) wrote,
Baer (Борис Яворский)
etherealstation

О естественности результатов

Сергей Корсун - Рогатка

На консультации у психолога:
– Доктор, меня никто не любит,
никто не хочет со мной общаться!..
Может, хоть ты мне поможешь,
мерзкий, злобный старикашка?!...

(старый анекдот)


Вельмишановні патріоти,


судячи з лент соцмереж, ви зараз неприємно вражені даними екзіт-пулів та стурбовані ймовірними результатами виборів. Ваша здивованість не зовсім зрозуміла, вважаючи на те, яким було на протязі цих двох років ваше неприховане ставлення до значної частини суспільства цієї країни.

Ви називали цих людей «ватою», «совками» та «бидлом», малювали на них образливі карикатури та закликали викрадати їх паспорти. Ви тролили їх смолоскипними ходами, сумнівними героями та ще більш сумнівними гаслами. Деякі ваші «лідери» та «активісти» волали про необхідність примусових дій відносно то тих, хто не розмовляє потрібною мовою, то тих, хто недостатньо полюбляє цю країну, – і, на жаль, ніхто з вас вчасно не заткнув їх чорні пельки.

Отож, треба зрозуміти: всі ці ображені люди відповідають тим єдиним засобом, який для них ще можливий. Вони голосують на виборах – не за якусь конкретну політичну силу, а проти вас. І головне зараз – усвідомити, що у сумних для вас результатах цих виборів винний не Путін і не Янукович, а винні саме ви, «патріоти», з вашим веселим тролінгом, вашою політичною нечистоплотністю та вашими істеричними лідерами.


fb


Рисунок Сергея Корсуна.

Tags: Культура, Политика, Тираноборцы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 46 comments